אנ''א – רשת אכסניות ישראליות

פתיחת אגף מונגש אנ"א עין גדי

באנ"א עין גדי נחנך לאחרונה אגף חדש ובו 18 חדרים, מונגשים במיוחד לאנשים עם מוגבלויות שונות. זהו אגף ראשון מסוגו בארץ המיועד לארח בו זמנית עשרות מטיילים עם מוגבלויות המטיילים יחד כקבוצה. לחדרים דלתות רחבות במיוחד, מעברים נוחים לכיסאות גלגלים, בחלקם מיטות מתכווננות, שולחנות מתכווננים ואף כיורי שירותים מתכווננים. בחלק מהחדרים מקלחת רחבה בה מצוייה מיטת רחצה ושרפרף לנוחות המשתמשים.

 

בטקס פתיחת האגף החדש השתתפו נציגי הגופים המעורבים במיזם הייחודי, ביניהם: קרן הביטוח הלאומי לפיתוח שירותים לנכים, קרן שלם, המועצה האזורית תמר, משרד הרווחה ומשרד החינוך, אקים, מהנדסים, מתכננים ואחרים. במהלך הטקס הופיעה בפני הנוכחים להקת "בקצב השלווה", המורכבת מילדים ממרכז "שלווה" הפועל לשילובם של ילדים עם צרכים מיוחדים בקהילה באמצעות תוכניות ייחודיות המותאמות אליהם. בסיום הטקס, לאחר דברי הברכה וקטעי הנגינה והשירה המרגשים, קיבע הרב של אנ"א את המזוזות החדשות על המבנה ונתן את ברכתו לנוכחים ולעתידים להגיע בשערי אנ"א עין גדי והאגף החדש.

 

ראויה לציון גם ההפתעה שארגנו עובדי אנ"א ליו"ר הארגון מר אליעזר שמואלי לרגל יום הולדתו (הגיל שמור במערכת- רק נאמר כי כבר במלחמת העצמאות היה מפקד גדוד גדנ"ע) עם שיר מקורי שנכתב במיוחד לכבודו.

 

>>  לחצו כאן לפרטים נוספים  <<

עבור לתוכן העמוד