אנ''א – רשת אכסניות ישראליות
אטרקציות חינוכיות
גלישה חינם
קישורים

אתר הפדרציה הבינלאומית לאכסניות נוער ( I.Y.H.F)

הפדרציה הבינלאומית לאכסניות נוער נוסדה בשנות השלושים ומהווה אירגון גג של אגודות נוער בלמעלה מ - 70 מדינות, בהן כ - 4500 אכסניות נוער. אנ"א חברה מלאה בפדרציה.

Book Hi hostels worldwide

משרד החינוך

האתר מציג מידע חינוכי, מאגרי מידע, פעילויות ונושאים חינוכיים.

מחנה קיץ של פעם בשנה

זוהי פעילות קיץ מסוג אחר שבו עוברים הרפתקאות, רוכשים חברים חדשים, עוברים פעילויות ODT, לומדים להסתדר ולחיות עם הטבע, מכירים את הנופים, לומדים מחנאות וצופיות, עוברים תהליכים עצמאים וקבוצתיים, שרים, משחקים וממשים את הצורך של עולם בני הנוער בחווית כייף ונופש .

אגד תיור ונופש

אגד תיור ונופש מציע טיולים מאורגנים לסין, תאילנד, צרפת, איטליה, סלובניה, דרום אפריקה ומגוון יעדים אטרקטיביים בכל העולם. בנוסף לטיול המאורגן, אגד תיור מציע מגוון חבילות לנוסע העצמאי ליעדים כמו סין, תאילנד ואירופה

עמ"ן – עיר מתנדבת נוער

מפתחת ומקדמת את התנדבות הנוער והצעירים, מתוך אמונה כי לבני הנוער תפקיד חשוב ומשמעותי בעשייה חברתית ובהובלת שינויים בחברה. משרד החינוך - מנהל חברה ונוער וג'וינט ישראל - האגף להתנדבות ופילנטרופיה חברו יחד בשנת 2003 לפיתוח תוכנית עמ"ן המופעלת כיום בארבעים יישובים ואזורים ברחבי הארץ -אנ"א מפעילה את תוכנית עמ"ן, בשיתוף גורמים נוספים: נדב ועמותת אלון .

הסוכנות היהודית לארץ ישראל

האתר מציג את תחומי הפעילות של הסוכנות היהודית במדינת ישראל ובחו"ל.

משרד התיירות

האתר מציג את כל תחומי העיסוק של משרד התיירות.

אינפוטור

מרכז מידע לתיירים: לינות, אירוח, אתרים ואטרקציות.

מרכז יצחק רבין לשלום

מרכז יצחק רבין לשלום מוקדש להנצחת פועלו של יצחק רבין ולבחינת הלקחים שעל החברה הישראלית להפיק מהרצח, מנסיבותיו ומהשלכותיו. האתר מציע מחד, פרק על קורות חייו של ראש הממשלה ומגוון פעילויות הנצחה, ומאידך, פעילויות על החברה הישראלית, הפניות לאתרי אינטרנט, גישה לארכיון המרכז, תערוכות ניידות, ועוד.

מכון אבשלום לידיעת הארץ

עיריית ירושלים

האתר של עיריית ירושלים, בירת ישראל, מספק מידע אודות העיר בארבע שפות, מציג את שירותי עיריית ירושלים ומגיש בהרחבה מידע עדכני על תיירות, אירועים, חינוך, ספורט ועוד.

טיולים בארץ, טיולים בעולם

אתר מכיל מידע מפורט על מסלול טיול בארץ ובעולם .

Kenya Youth Hostels Association

חברה למתנ"סים

האגודה הרוסית לאכסניות נוער (R.Y.H.A)

מגזין מסע

מגזין טריפ מספק מידע ממקור ראשון על נסיעות ברחבי העולם.

Vietnam HI Travel

חפשו אותנו בפייסבוק

צופית צימרים

  1. לעמוד הבא
עבור לתוכן העמוד