אנ''א – רשת אכסניות ישראליות

פרוייקט קיץ של ידידות - בשיתף הקרן לידידות

 

ביום שני ה- 18.7.2016 אנ"א רבין שמחה לארח את חנוך דאום והאולפן הנייד של רדיו תל אביב 102FM בשידור של תוכנית הבוקר.

 

השידור המיוחד היה לכבוד אירוח קבוצה של בני נוער מפנימיות רווחה בשיתוף הקרן לידידות תחת פרוייקט בשם "קיץ של ידידות". 6,700 ילדים וילדות בגילאי 5-18 במצבי סיכון שונים נאלצים לחיות את חייהם בפנימיות של משרד הרווחה, על כל המשתמע מכך. בניגוד לילדים אחרים, ילדי פנימיות הרווחה אינם זוכים לטיול משפחתי שנתי, או בכלל לחוויית קיץ כלשהי, שברורה כל כך לרובנו.
וכך, כשחבריהם יוצאים בקיץ לקייטנות, חופשות וטיולים, דווקא הילדים שהכי צריכים לצאת ולהשתחרר - נשארים מאחור ולא זוכים להזדמנות הזאת. מגיע להם לחוות את הקיץ כמו כולנו.
זו השנה השנייה שהקרן לידידות  בשיתוף פעולה עם אנ"א מוציאה את הילדים לפעילות הפגתית בת יומיים במסגרת "קיץ של ידידות". אנ"א דואגת לילדים ללינה באכסניות הפרוסות ברחבי הארץ ואלתי הסעים בע"מ, הדואגת להסעות ותכנון המסלולים.
הפעילות כוללת ארוחות, הסעות, אטרקציות ומתנות כדי שהילדים ירגישו ממש כמו תיירים ברמת VIP. בשבילם זה אחד השיאים של השנה, אירוע שהם מחכים ומצפים לו בכיליון עיניים.

 

בהמשך לפעילות זו ביקשנו מגולשי עמודי הפייסבוק שלנו ושל הקרן לידידות לרשום ברכות לילדים שמתארחים באכנסניות, ההיענות הייתה מדהימה וקיבלנו מאות פניות מרגשות. המכתבים עוצבו, הודפסו והונחו (יחד עם הפתעות נוספות) לילדים על הכריות בחדרים!

 

לא היינו יכולים לנסח את זה טוב יותר:

"המכתב הקטן הזה עשה לנו את היום" (י', בת 10)

 

 

האזינו לתוכנית כאן:

 

 

רדיו תל אביב 102FM


 

עבור לתוכן העמוד