אנ''א – רשת אכסניות ישראליות

סיור בעיר העתיקה בעכו - אכסניית אנ"א עכו - 5.3.2016

הידעתם כי העיר עכו היא אחת מערי הנמל העתיקות בעולם? לעיר עכו היסטוריה מפוארת, הווה עשיר, והיא מציעה חוויה מעניינת למבקרים בה. עכו הייתה במשך שנים רבות שער הכניסה לארץ ישראל. מי לא היה בעכו? הרומאים, הצלבנים, העותומנים, הרמב״ם, אפילו נפוליאון רצה ולא יצא…

 
בשבת ה- 5.3.2016 מוזמנים אורחי אכסניית אנ"א עכו לסיור רגלי מודרך. הסיור המודרך הוא הדרך הטובה ביותר להכיר את העיר העתיקה, הפינות החבויות בה והסיפורים ההיסטוריים המרתקים על הכובשים השונים אשר הגיעו לארץ והותירו את חותמם בעכו.
עכו משופעת באתרים מרשימים, דמויות ססגוניות ונקודות עניין, ביניהם: אולמות האבירים אשר לוקחים אותנו אחורה בזמן למאה ה 13 בה שלטו באזור הצלבנים; מנהרת הטמפלרים החצובה בסלע ומחברת את הנמל עם המצודה; מוזיאון אסירי המחתרות אשר שימש את העות׳ומאנים ואחר כך את האנגלים, ובו הוחזקו אסירי מחתרות רבים בתנאים קשים מאוד; מצודת עכו ועוד. וכמובן,  לא ניתן לדבר על עכו מבלי להזכיר את אל ג׳אזר ("הקצב"), אשר היה המושל מטעם העות׳ומאנים: שליט ידוע לשמצה "בזכות" אכזריותו הרבה, אך גם בשל העובדה שבזכותו עמדה העיר בפני המצור של נפוליאון.
סיור בעיר העתיקה של עכו הוא סיור קל ומהנה בין אתריה השונים של העיר. אנ״א מזמינה את אורחיה להכיר מקרוב את עכו. הצטרפו אלינו למסע חוויתי אחורה בזמן בסמטאות הציוריות, דרך ריחות השוק וצליליו, מסע אנושי ומפגש רב תרבותי ייחודי בעיר שהוכרה כאתר מורשת עולמית.

 

לפני הטיול המדריך שלנו יערוך ייעוץ טיולים לאורחי האכסניה.

מייד לאחר מכן נצא יחד לטיול בהדרכה מלאה.

 

*קיום הפעילות מותנה במספר הנרשמים ובתנאי מזג האוויר.

 

בנוסף לטיול נערכות פעילויות נוספות באכסניות אנ"א -

בכל סוף שבוע אנ"א מזמינה את אורחי האכסניות למייצגים חוויתיים-חינוכיים!

המייצגים פועלים באכסניות: אנ"א תל-חי, אנ"א פקיעין, אנ"א מצדה ואנ"א רבין, לפרטים על המייצגים הייחודיים ושעת ההקרנה בכל אכסניה ניתן ליצור קשר ישירות עם האכסניה.

 

>> לחצו כאן לכל התוכניות החינוכיות של אנ"א.

 

אכסניית אנ"א עכו

עבור לתוכן העמוד