אנ''א – רשת אכסניות ישראליות

טיול בחיפה ופעילות משפחתית חוותית במעיין חרוד - 26-25.3.2016

בתאריך זה מייד לאחר חג הפורים יתקיימו 2 פעילויות במקביל, ייעוץ טיולים וסיור באזור חיפה שיצא מאכסניית אנ"א חיפה. במקביל באכסניית אנ"א מעיין חרוד, תתקיים פעילות פשר הקשר, פעילות חוויתית לכל המשפחה!
נפתח את מפגשנו בהרצאה קצרה (חצי שעה) אודות חיפה בימי המשנה והתלמוד אשר תכלול היכרות עם דמויות מרכזיות מחיפה כמו רבי אבדמיי. בתום ההרצאה, נצא רגלית לחורבת קסטרא הסמוכה, להיכרות עם נופיה העתיקים של חיפה. נתרשם מהשרידים המרשימים של האתר ונשמע על היחסים שבין קסטרא לשיקמונה כפי שהם משתקפים בחפירות הארכיאולוגיות ובמקורות ההיסטוריים.
 
הפעילות משלבת הרצאה קצרה ו 45 דקות סיור אשר יודרכו ע"י יוני שטרן - מורה דרך, מדריך ומרצה בקורסים למורי דרך בישראל. עוסק בתחומי פיתוח תיירות הדרכתית להעשרת חווית הטיול ובמיזמים טכנולוגים בתיירות. בעל השכלה אקדמית בתחומי ארכיאולוגיה, גיאוגרפיה ולימודי סביבה וחינוך.
 
בנוסף באנ"א חיפה יתקיים הפנינג פעילויות למשפחות
ביום שישי 25.3.16 בשעה 9:30  -הפנינג משחקים ענק למשפחות מבוגרים וילדים מעל גיל חמש.
פיתוח חשיבה יצירתית בדגש על הקשר המשפחתי, מתחמי פעילות חווייתיים בסגנונות משחק מגוונים. אתגרי יחיד, משחקי זוגות ומשחקי קבוצות מיוחדים מעץ. המשתתפים יהנו מזמן איכות וכיף עם הילדים. המנחה והצוות עוברים בקהל מסבירים ומאתגרים את המשתתפים.
 
באנ"א מעיין חרוד תתבצע פעילות פשר הקשר - 26.3.2016
סדנאות גיבוש וכיף המבוססות על משחקים קבוצתיים אשר מחזקים קשר ושיתוף פעולה בין המשתתפים. פעילות שמחה ואיכותית, עם מגוון משחקים מאתגרים. הפעילות מתאימה לקבוצות ילדים ומבוגרים וכפעילות לכל המשפחה. הפעילות אינה כרוכה בחילול שבת.
 

לפני הטיול המדריך שלנו (מורה דרך מוסמך) יערוך ייעוץ טיולים לאורחי האכסניה.

מייד לאחר מכן נצא יחד לטיול בהדרכה מלאה.

 

*קיום הפעילות מותנה במספר הנרשמים ובתנאי מזג האוויר.

 

בנוסף לטיול נערכות פעילויות נוספות באכסניות אנ"א -

בכל סוף שבוע אנ"א מזמינה את אורחי האכסניות למייצגים חוויתיים-חינוכיים!

המייצגים פועלים באכסניות:   אנ"א תל-חי ,   אנ"א פקיעין ,   אנ"א מצדה   ואנ"א רבין , לפרטים על המייצגים הייחודיים ושעת ההקרנה בכל אכסניה ניתן ליצור קשר ישירות עם האכסניה.

 

>> לחצו כאן לכל התוכניות החינוכיות של אנ"א.

 

אכסניית אנ

עבור לתוכן העמוד